قالب وردپرس فروشگاهی
خانه / گرجستان / برنامه کامل مسابقات جام جهانی 2018 روسیه ساعت به وقت تفلیس
ثبت ازدواج در گرجستان

برنامه کامل مسابقات جام جهانی 2018 روسیه ساعت به وقت تفلیس

برنامه کامل مسابقات جام جهانی 2018 روسیه +ساعت به وقت تفلیس

 

تیم ملی ایران در اولین دیدار خود روز 25 خرداد مقابل مراکش قرار خواهد گرفت.

جام جهانی 2018 با حضور 32 تیم از 14 ژوئن تا 15 جولای برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران در گروه B مسابقات با اسپانیا، پرتغال و مراکش دیدار خواهد کرد.

گروه بندی کامل جام جهانی 2018 روسیه به شرح زیر است:

گروه A: روسیه، عربستان، مصر ،اروگوئه

گروه B: پرتغال، اسپانیا، مراکش ،ایران

گروه C: فرانسه، استرالیا ،پرو، دانمارک

گروه D: آرژانتین، ایسلند،کروواسی، نیجریه

گروه E : برزیل، سوئیس، کاستاریکا، صربستان

گروه F: آلمان ، مکزیک، سوئد، کره‌جنوبی

گروه G: بلژیک، پاناما ،تونس ،انگلیس

گروه H: لهستان، سنگال ،کلمبیا، ژاپن

برنامه کامل بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه که از 24 خردادماه تا 24 تیرماه 97 در 11 شهر این کشور برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

 

برنامه کامل بازی‌های جام جهانی 2018 روسیه که از 24 خردادماه تا 24 تیرماه 97 در 11 شهر این کشور برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

دیدارهای مرحله گروهی

گروه A: روسیه، اروگوئه، مصر، عربستان

تاریخ و ساعت   

24 خرداد 1397 ساعت 19 روسیه عربستان
25 خرداد 1397 ساعت 16 مصر اروگوئه
29 خرداد 1397 ساعت 22 روسیه مصر
30 خرداد 1397 ساعت 19 اروگوئه عربستان
4 تیر 1397 ساعت 18 اروگوئه روسیه
4 تیر 1397 ساعت 18 عربستان مصر
گروه B: اسپانیا، پرتغال، ایران، مراکش

تاریخ و ساعت

25 خرداد 1397 ساعت 19 ایران مراکش
25 خرداد 1397 ساعت 22 اسپانیا پرتغال
30 خرداد 1397 ساعت 16 پرتغال مراکش
30 خرداد 1397 ساعت 22 ایران اسپانیا
4 تیر 1397 ساعت 22 ایران پرتغال
4 تیر 1397 ساعت 22 مراکش اسپانیا
گروه C: فرانسه، پرو، دانمارک، استرالیا

تاریخ و ساعت

26 خرداد 1397 ساعت 14 فرانسه استرالیا
26 خرداد 1397 ساعت 20 پرو دانمارک
31 خرداد 1397 ساعت 16 فرانسه پرو
31 خرداد 1397 ساعت 19 استرالیا دانمارک
5 تیر 1397 ساعت 18 دانمارک فرانسه
5 تیر 1397 ساعت 18 استرالیا پرو
گروه D: آرژانتین، ایسلند، کرواسی، نیجریه

تاریخ و ساعت

26 خرداد 1397 ساعت 17 آرژانتین ایسلند
26 خرداد 1397 ساعت 23 کرواسی نیجریه
31 خرداد 1397 ساعت 22 آرژانتین کرواسی
1 تیر 1397 ساعت 19 ایسلند نیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22 آرژانتین نیجریه
5 تیر 1397 ساعت 22 کرواسی ایسلند
گروه E: برزیل، کاستاریکا، سوئیس، صربستان

تاریخ و ساعت

27 خرداد 1397 ساعت 16 کاستاریکا صربستان
27 خرداد 1397 ساعت 22 برزیل سوئیس
1 تیر 1397 ساعت 16برزیل کاستاریکا
1 تیر 1397 ساعت 22 سوئیس صربستان
6 تیر 1397 ساعت 22 صربستان برزیل
6 تیر 1397 ساعت 22 سوئیس کاستاریکا
گروه F: آلمان، مکزیک، سوئد، کره جنوبی

تاریخ و ساعت

27 خرداد 1397 ساعت 19 آلمان مکزیک
28 خرداد 1397 ساعت 16 سوئد کره جنوبی
2 تیر 1397 ساعت 22 آلمان سوئد
2 تیر 1397 ساعت 19 کره جنوبی مکزیک
6 تیر 1397 ساعت 18 کره جنوبی آلمان
6 تیر 1397 ساعت 18 مکزیک سوئد
گروه G: بلژیک، پاناما، تونس، انگلیس

تاریخ و ساعت

28 خرداد 1397 ساعت 19 بلژیک پاناما
28 خرداد 1397 ساعت 22 انگلیس تونس
2 تیر 1397 ساعت 16 بلژیک تونس
3 تیر 1397 ساعت 16 انگلیس پاناما
7 تیر 1397 ساعت 22 انگلیس بلژیک
7 تیر 1397 ساعت 22 پاناما تونس
گروه H: لهستان، سنگال، کلمبیا، ژاپن

تاریخ و ساعت

29 خرداد 1397 ساعت 16 لهستان سنگال
29 خرداد 1397 ساعت 19 کلمبیا ژاپن
3 تیر 1397 ساعت 19 ژاپن سنگال
3 تیر 1397 ساعت 22 لهستان کلمبیا
7 تیر 1397 ساعت 18 ژاپن لهستان
7 تیر 1397 ساعت 18 کلمبیا سنگال

دیدار مرحله یک هشتم نهایی

بازی چهل‌ونهم، 30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) A1 – B2، ورزشگاه فیشت – ساعت 22
بازی پنجاهم، 30 ژوئن 2018 (9 تیرماه 97) C1 – D2، ورزشگاه کازان آره‌نا – ساعت 18
بازی پنجاه‌ویکم، اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) B1 – A2، ورزشگاه لوژنیکی – ساعت 18
بازی پنجاه‌ودوم، اول جولای 2018 (10 تیرماه 97) D1 – C2، ورزشگاه نیژنی نووگورود – ساعت 22
بازی پنجاه‌وسوم، 2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) E1 – F2، ورزشگاه سامارا آره‌نا – ساعت 18
بازی پنجاه‌وچهارم، 2 جولای 2018 (11 تیرماه 97) G1 – H2، ورزشگاه روستوف آره‌نا – ساعت 22
بازی پنجاه‌وپنجم، 3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) F1 – E2، ورزشگاه سن پترزبورگ – ساعت 18
بازی پنجاه‌وششم، 3 جولای 2018 (12 تیرماه 97) G2 – H1، ورزشگاه اتکریتیه آره‌نا (اسپارتاک) – ساعت 22

دیدار مرحله یک چهارم نهایی

بازی پنجاه‌وهفتم، 6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 49 – برنده بازی 50، ورزشگاه نیژنی نووگورود – ساعت 18
بازی پنجاه‌وهشتم، 6 جولای 2018 (15 تیرماه 97) برنده بازی 53 – برنده بازی 54، ورزشگاه کازان آره‌نا – ساعت 22
بازی پنجاه‌ونهم، 7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 51 – برنده بازی 52، ورزشگاه فیشت – ساعت 22
بازی شصتم، 7 جولای 2018 (16 تیرماه 97) برنده بازی 55 – برنده بازی 56، ورزشگاه سامارا آره‌نا – ساعت 18

دیدار نیمه نهایی

بازی شصت‌ویکم، 10 جولای 2018 (19 تیرماه 97) برنده بازی 57 – برنده بازی 58، ورزشگاه سن پترزبورگ – ساعت 22
بازی شصت‌ودوم، 11 جولای 2018 (20 تیرماه 97) برنده بازی 59 – برنده بازی 60، ورزشگاه لوژنیکی – ساعت 22

دیدار رده‌بندی

بازی شصت‌وسوم، 14 جولای 2018 (23 تیرماه 97) بازنده بازی 61 – بازنده بازی 62، ورزشگاه سن پترزبورگ – ساعت 18

دیدار فینال

بازی شصت‌وچهارم، 15 جولای (24 تیرماه 97) برنده بازی 61 – برنده بازی 62، ورزشگاه لوژنیکی – ساعت 19

 

ازدواج بین المللی در گرجستان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

قالب وردپرس فروشگاهی