قالب وردپرس فروشگاهی
خانه / گرجستان / ازدواج ایرانی با ایرانی در گرجستان
ثبت ازدواج در گرجستان

ازدواج ایرانی با ایرانی در گرجستان

ازدواج ایرانی با ایرانی در گرجستان و یا ازدواج ایرانی با خارجی در گرجستان و اصولا ازدواج دو خارجی در گرجستان امکان پذیر است .

ازدواج ایرانی با ایرانی در گرجستان

برای اینکه بتوانید ازدواج در گرجستان داشته باشید  شما نیازی ندارید که حتما اقامت این کشور را داشته باشید و در واقع فقط کافی است که دو طرف زن و شوهر در گرجستان حضور داشته باشند .

همانگونه که در بخش ثبت ازدواج در گرجستان  به این موضوع کامل تر پرداخته شد که علاوه پاسپورت به مدرک رسمی دیگر جهت ثبت این ازدواج در گرجستان نیازی ندارید و در واقع با انجام مقدمات ثبت ازدواج در گرجستان از زمانی که شما در گرجستان حضور پیدا می کنید به دو یا سه روز وقت نیاز دارید تا ازدواج ایرانی با ایرانی در گرجستان و یا دو تبعه دیگر ثبت شود .

ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان

ثبت ازدواج در گرجستان

این نوع ثبت ازدواج در تمام کشور ها دارای اعتبار قانونی است ، و افراد می توانند در کشور ثالث ارائه دهند و کاملا قانونی و اداری انجام می شود و در واقع ثبت ازدواج ایرانی با ایرانی در گرجستان به گواهی تجرد و هیچ مدرک دیگر نیاز ندارد.

ازدواج در گرجستان

برای اطلاعات کامل ازدواج در گرجستان روی تصویر کلیک کنید

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از کاربران ما را درگیر کرده این است که اگر ازدواج ایرانی با ایرانی در گرجستان در شناسنامه درج می شود ؟ یا نه و اگر درج نشود در کشور ثالث مدرک ازدواج را میپذیرند یا خیر ؟

در پاسخ به سوال اول باید عرض شود که خیر در شناسنامه درج نمی شود و این مساله درج نشدن در شناسنامه هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد  ، مدارک عقد ازدواج در گرجستان برای تمامی کشور ها قابل ارایه و معتبر است .

 

پیشنهاد ما:

امروزه مهاجرت از طریق ازدواج بسیار مورد توجه قرار گرفته ودر کشور گرجستان این شرایط برای ثبت ازدواج بین المللی فراهم است و فرصت بسیار مناسبی برای ثبت ازدواج برای افراد و ایرانیان زیادی که قصد ازدواج در کشور ثالث دارند فراهم است.

در صورت نیاز به ثبت ازدواج ایرانی با ایرانی در گرجستان، می توانید همینک از طریق لینک زیر تماس گرفته تا مشاوران ما راهنمایی های لازم جهت انجام عقد بین المللی را ارائه دهند.

ما به دنبال این هستیم که ازدواج در گرجستان برای شما به خاطره ای دلنشین تبدیل شود.

 

سوالی دارید همینک از مشاورین امین گرجستان از طریق لینک زیر بپرسید : 

 

 

تماس با مشاورین امین گرجستان

جهت ارتباط با ما روی تصویر کلیک کنید

ازدواج بین المللی در گرجستان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

قالب وردپرس فروشگاهی
تماس مستقیم واتساپی
ارسال از واتساپ