قالب وردپرس فروشگاهی
خانه / گرجستان / ازدواج دو ایرانی در گرجستان
ثبت ازدواج در گرجستان

ازدواج دو ایرانی در گرجستان

ازدواج دو ایرانی در گرجستان در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است ، اگر تمایل دارید در کشور گرجستان ثبت ازدواج بین المللی انجام دهید و هر دو با پاسپورت ایرانی وارد کشور گرجستان می شوید خواندی این مقاله را در الویت خود قرار دهید .

ازدواج دو ایرانی در گرجستان

ثبت ازدواج بین المللی برای دو خارجی در گرجستان انجام می شود و دارای اعتبار بین المللی می باشد ، اگر هر یک از شرایط زیر را دارید بدانید این نوع ثبت ازدواج در گرجستان مناسب شما است :

ازدواج دو ایرانی در گرجستان :

اگر ایرانی هستید و فعلا به دلیل تحصیل و یا کار مقیم کشور دیگری هستید و قصد ازدواج با فردی ایرانی جهت زندگی در کشور محل اقامت خود را دارید .

اگر ایرانی هستید و در ایران زندگی می کنید و قصد دارید با ایرانی مقیم خارج از ایران جهت پیوستن به او ازدواج بین المللی کنید .

اگر ایرانی هستید و در ایران زندگی می کنید و قصد ازدواج با فرد ایرانی را دارید که پس از ازدواج بتوانید به کشور دیگری مهاجرت کنید و در آن کشور اقامت کنید .

اگر هر دو ایرانی هستید و در کشور دیگری غیر از ایران ساکن هستید .

 

ازدواج در گرجستان

 

 

ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان برای شما بهترین گزینه است . برای ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان به مدارک زیر نیاز داریم :

  • پاسپورت
  • تعیین وقت
  • دوشاهد گرجی به همراه پاسپورت هایشان
  • برگه طلاقنامه در صورت وجود

 

در گرجستان به دو صورت ثبت ازدواج انجام می شود :

  • ثبت ازدواج برای دریافت اقامت کشور گرجستان
  • ثبت ازدواج بین المللی جهت پیوستن به همسر

در روش اول ثبت ازدواج به صورت لوکال برای افرادی انجام می شود که قصد دارند این ثبت ازدواج را در کشور گرجستان انجام داده و در همین کشور ارائه دهند و از مزایای  حقوقی آن بهره مند شوند .

 

در روش دوم ثبت ازدواج بین المللی است که در کشور گرجستان برای دو ایرانی قابل انجام و ارائه به هر کشور اروپایی و آمریکایی و…. است ، این سند اینترنشنال است و بصورت کاملا رسمی با اعتبار بین المللی است .

 

ثبت ازدواج در گرجستان به سه تا چهار روز زمان حضور در گرجستان نیاز دارد .

 

پیشنهاد ما:

امروزه مهاجرت از طریق ازدواج بسیار مورد توجه قرار گرفته ودر کشور گرجستان این شرایط برای ثبت ازدواج بین المللی فراهم است و فرصت بسیار مناسبی برای ازدواج دو ایرانی در گرجستان ثبت ازدواج برای افراد و ایرانیان زیادی که قصد ازدواج در کشور ثالث دارند فراهم است.

در صورت نیاز به ثبت ازدواج در کشور ثالث در گرجستان، می توانید همینک از طریق لینک زیر تماس گرفته تا مشاوران ما راهنمایی های لازم جهت انجام عقد بین المللی را ارائه دهند.

ما به دنبال این هستیم که ازدواج در گرجستان برای شما به خاطره ای دلنشین تبدیل شود.

ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان

تماس با مشاورین امین گرجستان

جهت ارتباط با ما روی تصویر کلیک کنید

ازدواج بین المللی در گرجستان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

قالب وردپرس فروشگاهی
تماس مستقیم واتساپی
ارسال از واتساپ