قالب وردپرس فروشگاهی
خانه / گرجستان / ثبت سند ازدواج در گرجستان
ثبت ازدواج در گرجستان

ثبت سند ازدواج در گرجستان

ثبت ازدواج در گرجستانثبت سند ازدواج در گرجستان قابل انجام است ، در این مقاله راجع به ثبت ازدواج در گرجستان برای دریافت اقامت گرجستان و ثبت بین المللی ازدواج در گرجستان خواهید خواند.

ثبت سند ازدواج در گرجستان

ثبت سند ازدواج در گرجستان

برای افرادی که قصد ازدواج در گرجستان را دارند به دو شیوه ممکن است :

روش اول : ثبت ازدواج فرد گرجی با فرد خارجی که پس از ثبت ازدواج می توانید برای اخذ اقامت گرجستان اقدام کنید که معمولا این اقامت یکساله صادر می شود و در صورتی سه سال زندگی موفقی را در گرجستان تجربه کنید می توانید برای پاسپورت گرجستان اقدام نمایید .

روش دوم : ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان برای افرادی که جهت الحاق به همسر نیاز به ثبت سند ازدواج بین المللی در گرجستان دارند .

 

ثبت سند ازدواج در گرجستان فقط با پاسپورت صادر می شود و فرد نیازی به برگه سلامت و برگه تجرد و اجازه پدر و مادر ندارد .

پروسه ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان به سه تا چهار روز زمان نیاز دارد . ثبت ازدواج در مراکز خاصی قابل انجام است و پروسه ثبت ازدواج بین المللی برای خارج از گرجستان می بایست انجام و تکمیل شود تا سند رسمی و بین المللی قابل ارائه در کشور مورد نظر باشد .

فرد متقاضی ثبت سند ازدواج در گرجستان با پاسپورت و یا تراول داکیومنت هر کشوری می تواند در این کشور ثبت ازدواج بین المللی انجام دهد و مدرک سند ازدواج صادر شده بین المللی , قابل اعتبار و ارائه در سایر کشورهاست .

ثبت سند ازدواج در گرجستان نیازی به داشتن اقامت کشور گرجستان نمی باشد و بدون آی دی  کارت کشور گرجستان و فقط با پاسپورت و یا تراول داکیومنت می توانید برای ثبت ازدواج بین المللی در تفلیس گرجستان اقدام نمایید .

ازدواج در گرجستان

پیشنهاد ما:

در صورت نیاز به ثبت ازدواج در گرجستان، می توانید همینک از طریق لینک زیر تماس گرفته تا مشاوران ما راهنمایی های لازم جهت انجام عقد بین المللی را ارائه دهند.

ما به دنبال این هستیم که ازدواج در گرجستان برای شما به خاطره ای دلنشین تبدیل شود.

ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان

همینک ارتباط بگیرید :

تماس با مشاورین امین گرجستان

جهت ارتباط با ما روی تصویر بالا کلیک کنید

ازدواج بین المللی در گرجستان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

قالب وردپرس فروشگاهی
تماس مستقیم واتساپی
ارسال از واتساپ