قالب وردپرس فروشگاهی
خانه / گرجستان / ثبت ازدواج در کشور ثالث
ثبت ازدواج در گرجستان

ثبت ازدواج در کشور ثالث

ثبت ازدواج در گرجستان ثبت ازدواج در کشور ثالث مسئله ایست که در این مقاله درباره آن خواهید خواند ، اگر جز افرادی هستید که تمایل به ثبت ازدواج بین المللی و ارائه آن برای پیوستن همسر هستید و قصد ثبت ازدواج بین المللی با پاسپورت و یا تراول داکیومنت خود را دارید مطالعه این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم .

ثبت ازدواج در کشور ثالث

ثبت ازدواج در کشور ثالث

ثبت ازدواج در کشور ثالث چیست ؟

مرد در آلمان سوئد و کشورهای اروپایی اقامت دارد یا به طریق کارت اقامت و یا پاسپورت و یا تراول داکیومنت

زن در ایران اقامت دارد و دارای پاسپورت ایران یا هر کشور دیگری است .

این دو مرد و زن قصد ازدواج با هم و پیوستن به هم در یک کشور مورد علاقه طرفین را دارند .

در این شرایط  مرد و زن هر دو می توانند به کشور گرجستان به عنوان کشور ثالث مراجعه کرده و اقدام به ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان کنند .

مدارک و سند ثبت شده در گرجستان در صورتی که تمامی امور قانونی آن کامل و درست انجام شود قابل ارائه در هر کشوری برای پیوستن همسر می باشد.

بنابر این توضیحات چنانچه قصد ثبت ازدواج در کشور ثالث دارید و از سند ازدواج ثبت شده برای الحاق همسر می خواهید استفاده کنید .

ثبت ازدواج در گرجستان

ثبت ازدواج در گرجستان می تواند مقصد بسیار مناسبی به عنوان ثبت ازدواج در کشور ثالث برای ثبت ازدواج شما باشد .

خوب است بدانید که برای ثبت ازدواج بین المللی در کشور گرجستان و برای ثبت ازدواج در کشور ثالث که همان گرجستان باشد نیازی به گواهی تجرد و برگه سلامت و حتی اجازه پدر و مادر ندارید .

شما با سفر به شهر تفلیس در طی سه نهایتا چهار روز با همراهی مشاورین خبره ما می توانید به نتیجه دلخواه در ثبت ازدواج در کشور ثالث برسید و سند رسمی ثبت ازدواج بین المللی را دریافت کنید.

قابل توجه اینکه روال ثبت ازدواج در گرجستان برای دریافت اقامت گرجستان با روال ثبت ازدواج بین المللی کمی متفاوت است و باید در نظر گیرید.

ازدواج در گرجستان

ثبت ازدواج در کشور ثالث به چه صورت است ؟

ثبت ازدواج بین المللی ، در کشور گرجستان قابل ثبت است ، این نوع ثبت ازدواج فقط به عنوان سند ازدواج ارائه می شود و در شناسنامه افراد ثبت نمی شود .

طرفین ازدواج می توانند با پاسپورت و یا تراول داکیومنت ثبت ازدواج بین المللی داشته باشند و در کشور مقصد جهت الحاق همسر رائه دهند و بنا به تجربه ما هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و چه بسا روال کار حتی از ثبت ازدواج دینی که در ایران انجام می شود نیز راحت تر و سارده تر و قابل قبول تر می باشد .

پیشنهاد ما:

امروزه مهاجرت از طریق ازدواج بسیار مورد توجه قرار گرفته ودر کشور گرجستان این شرایط برای ثبت ازدواج بین المللی فراهم است و فرصت بسیار مناسبی برای ثبت ازدواج برای افراد و ایرانیان زیادی که قصد ازدواج در کشور ثالث دارند فراهم است.

در صورت نیاز به ثبت ازدواج در کشور ثالث در گرجستان، می توانید همینک از طریق لینک زیر تماس گرفته تا مشاوران ما راهنمایی های لازم جهت انجام عقد بین المللی را ارائه دهند.

ما به دنبال این هستیم که ازدواج در گرجستان برای شما به خاطره ای دلنشین تبدیل شود.

ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان

تماس با مشاورین امین گرجستان

جهت ارتباط با ما روی تصویر کلیک کنید

ازدواج بین المللی در گرجستان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

قالب وردپرس فروشگاهی
تماس مستقیم واتساپی
ارسال از واتساپ