ازدواج با یک پناهنده

ازدواج با یک پناهنده

 ازدواج با یک پناهنده در کشور های اروپایی و آمریکایی بین یک فرد ایرانی با پناهنده صورت می پذیرد ، این مقاله مناسب افرادی است در ایران زندگی می کنند و با یک فرد پناهنده قصد ازدواج دارند .

 

ازدواج با یک پناهنده

 

ازدواج با یک پناهنده

اگر ایرانی هستید و قصد ازدواج با فردی دارای تراول داکیومنت کشورهای اروپایی را دارید. در صورتی برای پیوستن به همسر در پروسه الحاق همسر نیاز به ثبت ازدواج بین المللی دارید .
با ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان و دریافت سند عقد بین المللی در گرجستان می توانید جهت دریافت ویزای همسر جهت پیوستن همسر در کشور مقصد اقدام نمایید .

ازدواج با یک پناهنده به دلیل اینکه فرد مورد نظر امکان سفر به ایران را ندارد باید ثبت ازدواج در کشور ثالث انجام شود تا بتواند برای پیوستن به همسر اقدام نماید و سند رسمی و صادر شده
در کشور مقصد رسمی و دارای اعتبار بین المللی باشد .

در صورتی که قصد ازدواج با یک پناهنده را دارید ثبت ازدواج در گرجستان و دریافت سند رسمی ازدواج در این کشور می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد .

 

مراحل ثبت ازدواج با یک پناهنده در کشور گرجستان به این صورت است :

تصاویر پاسپورت ها تنها چیزی است که برای ثبت ازدواج در گرجستان نیاز دارید .

و باید سه تا چهار روز دو طرف ازدواج در گرجستان و شهر تفلیس حضور داشته باشند تا ثبت ازدواج در گرجستان انجام شده و سند ازدواج برایشان صادر گردد .

این سند ازدواج از طرف وزارت خارجه گرجستان تایید می شود .

پس از ازدواج با یک پناهنده سند ازدواج تایید شده وزارت خارجه گرجستان برای هر کشور دیگری چه کشورهای اروپایی و چه امریکا و… دارای اعتبار بین المللی است .

در صورتی که قصد ازدواج با یک فرد پناهنده را دارید گرجستان می تواند برای شما کشور مناسبی جهت ثبت ازدواج بین المللی باشد.

 

پیشنهاد ما:

در صورت نیاز به ثبت ازدواج بین المللی در گرجستان در مراحل ازدواج با یک پناهنده می توانید همینک از طریق لینک زیر تماس گرفته تا مشاوران ما راهنمایی های لازم جهت انجام عقد بین المللی را ارائه دهند.

ما به دنبال این هستیم که ازدواج در گرجستان را برای شما به خاطره ای دلنشین تبدیل شود

 

ارسال یک نظر لغو بازخورد

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات شما (0)

با ما در واتس آپ در ارتباط باشید

برای مشاوره رایگان و تخصصی ازدواج بین المللی همینک تماس بگیرید

کلیه حقوق این سایت متعلق به مبامین می باشد