قالب وردپرس فروشگاهی
خانه / اخبار گرجستان / فراخوان دعوت از فعالان اقتصادی در گرجستان
ثبت ازدواج در گرجستان

فراخوان دعوت از فعالان اقتصادی در گرجستان

فراخوان دعوت از فعالان اقتصادی در گرجستان

فراخوان دعوت از بازرگانان ، تولیدکنندگان ، پیمانکاران ، سرمایه گذاران و مشاوران در گرجستان

تجارت در گرجستانبا همکاری گروه همکاری قفقاز ، به منظور توسعه و شکوفایی و بهبود فعالیت های اقتصادی در گرجستان ، فعالیت هایی را در دست اقدام دارد.

اهم اقدامات اتی به شرح زیر میباشد:

۱.تشکیل اتاق های کاری و برگزاری جلسات دوره ای و سمینارهای تخصصی با حضور کارشناسان از سفارت ایران ، سازمانهای اقتصادی گرجستان و همکاران منطقه قفقاز از اذربایجان ، گرجستان ، ارمنستان ، ترکیه ، روسیه و ایران

۲. تبلیغ و اطلاع رسانی اختصاصی از نیازها یا امادگی های وارداتی، صادراتی ، سرمایه گذاری ، پروژه هایی اجرایی و مشاوره و امکان سنجی در کانال های اطلاع رسانی و رسانه ها و سایت های همکار

لذا به منظور طبقه بندی و تنظیم توانایی ها و علاقمندی های افراد حقیقی و حقوقی در قالب گروه های مختلف، برای دعوت به حضور در جلسات و سمینارها، در صورت تمایل رزومه خود را به آیدی تلگرامی زیر ارسال فرمایید.
@qafkaz

مکان و زمان جلسات و هماهنگی های بعدی در تماس تلفنی به اطلاع خواهد رسید. مکان جلسات و سمینارها تفلیس خواهد بود.

همچنین افراد در صورت تمایل برای تبلیغ و اطلاع رسانی اقلام وارداتی و صادراتی و تولیدی خود در گرجستان و منطقه قفقاز ، اگهی خود را به ایدی @qafkaz ارسال فرمایند تا سایت ها و گروهها منتشر گردد.

افراد نیازمند سرمایه گذار یا پیمانکار میتوانند اگهی خود را با ذکر دقیق اطلاعات پروژه و سرمایه ،برای تبلیغ و اطلاع رسانی رایگان در کانال ها و گروهها و سایت های تابعه به آیدی @qafkaz ارسال فرمایند.

کلیه شرکت های فعال در زمینه خدمات سرمایه گذاری ،اقامتی و مهاجرتی میتوانند رزومه و اطلاعات خود را برای استفاده از توانایی های آنان و همکاری های مشترک آتی به آیدی @qafkaz ارسال فرمایند.

در صورت هر گونه سوال یا نظر لطفا با ایدی فوق مطرح فرمایید.

به کانال تلگرام ما بپیوندید https://t.me/mobamiin

ازدواج بین المللی در گرجستان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

قالب وردپرس فروشگاهی
تماس مستقیم واتساپی
ارسال از واتساپ