قالب وردپرس فروشگاهی
خانه / اقامت گرجستان
ثبت ازدواج در گرجستان

اقامت گرجستان

اقامت گرجستان و بررسی آخرین شرایط دریافت آن 2019

هدف از بدست آوردن اقامت گرجستان چیست ؟

تبلیغات

اقامت گرجستان تبلیغات

اقامت گرجستان با گذشت زمان در این روزها مورد توجه مردم بسیاری از کشورها مانند امارات متحده عربی ، روسیه ، هند و حتی بسیاری از کشورهای پیشرفته همچون انگلیس آمریکا و چین می باشد .
شاید بتوان گفت دلیل این گرایش افراد وجود امنیت بالا ، آرامش جدا از مدرنیته و بازار کسب و کار آزاد و حتی دورنمای پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا می باشد .

اخذ اقامت گرجستان جدیدا با توجه به تغییرات اقتصادی ،اقلیمی و فرهنگی در ایران مورد توجه بسیاری از هموطنان ایرانی نیز قرارگرفته که مبامین و گروه مشاورین امین گرجستان بر آن شده تا همراهی امن برای دستیابی به این مهم باشد.

مانند هر کشوری مهاجرت به گرجستان و دریافت اقامت این کشور نیز راه ها و روش های مختلفی دارد.

انواع اقامت گرجستان

دو نوع اقامت در گرجستان وجود دارد :

اقامت موقت و اقامت دائم گرجستان 

اقامت موقت گرجستان :

این نوع اقامت اجازه اقامتی است که شخص می تواند به مدت محدود در گرجستان بماند و اقامت داشته باشد و این نوع اقامت یا به مقصد بازدید و گردش است که اقامت موقت توریستی نامیده می شود یا به قصد انجام کار و فعالیت اقتصادی یا تحصیل .

در بسیاری از موارد اقامت موقت گرجستان قابل تمدید است، که پس از اتمام مدت مجاز می توان آن را برای یک یا چند دوره دیگر تمدید نمود .

اقامت دائم گرجستان :

اجازه اقامت و زندگی دائم در این کشور را می دهد ، معمولا اقامت دائم گرجستان از هرکدام از روش ها بعد از 5 سال امکان پذیر است .
قابل ذکر است اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در گرجستان استثنا است که به محض اتمام مراحل سرمایه گذاری اقامت دائم گرجستان را کسب می کنید .

عموما برای دریافت اقامت دائم گرجستان باید در ابتدا با یکی از روش های اقامت گرجستان اقامت موقت دریافت کرد و پس از چند دوره تمدید و گذشت مدت زمان مشخص و احراز شرایط مورد نظر برای اداره مهاجرت گرجستان ، اقامت موقت را به اقامت دائم تبدیل کرد .
ناگفته نماند که تنها روش دریافت اقامت دائم گرجستان از بدو ورود همان سرمایه گذاری در گرجستان است .

 

همینک به بررسی انواع روش های اقامت گرجستان و مهاجرت خواهیم پرداخت :

اقامت توریستی گرجستان بدون ویزا

مدت زمان این نوع اقامت 45 روز می باشد . ایرانی ها برای دریافت این نوع از اقامت گرجستان نیاز به دریافت ویزا ندارند ، و می توانند به مدت 45 روز در کشور گرجستان بدون ویزا و یا اجازه اقامت ساکن شوند بدون هیچ مشکلی.

اما آنچه حائز اهمیت است که با این نوع ویزا اجازه هیچ گونه کار یا فعالیت شغلی پاره وقت و تمام وقت مثل تجارت یا حتی تحصیل در گرجستان را نخواهید داشت ، بسیاری با در نظر نگرفتن این موضوع این روزها درگیر مسائل پیچیده ای شده اند.

اقامت گرجستان از طریق خرید ملک در گرجستان

دریافت اقامت گرجستان برای شخص خریدار و اقدام کننده :

بنابر قانون گرجستان اتباع خارجی و همچنین هموطنان ایرانی با خرید ملک در گرجستان به ارزش 35000 دلار کارشناسی شده می توانند اقامت یکساله کشور گرجستان را دریافت کنند . که این اقامت هر ساله بر روی ملک تمدید می شود و بعد از گذشت 5 سال می توان برای اقامت دائم گرجستان اقدام کرد .

در این نوع اقامت نیاز به ثبت شرکت وجود ندارد و این بسیار مثبت است که هزینه های ثبت و نگهداری شرکت وجود ندارد و علاوه بر آن شاهد افزایش و سود سرمایه گذاری در بخش املاک در گرجستان نیز خواهید بود .

قابل به ذکر است که سند ملک به نام شخص خواهد بود و قانون ملک کشورهای امارات و ترکیه شامل حال این کشور نمی شود و با خیال راحت می توان به اقامت گرجستان از طریق خرید ملک فکر کرد .

برای اطلاعات بیشتر به صفحه اقامت گرجستان از طریق خرید ملک مراجعه کنید .

اقامت گرجستان برای اعضای خانواده خریدار ملک

با خرید ملک در گرجستان شخص اقدام کننده (خریدار ملک) می تواند با همان مبلغ خرید ملک که 35000 دلار می باشد
علاوه بر خود برای اعضای خانواده شامل همسر و فرزندان از طریق کفالت توسط وکیل خبره و با تجربه مشاورین امین گرجستان درخواست اقامت دهد.

نکته قابل توجه :  لایحه جدیدی از پارلمان گرجستان ارائه شده که بر طبق آ« حداقل ارزش خرید ملک از 35000 دلار به 100000 دلار قید شده است که هنوز تا به امروز تصویب نشده و به مرحله اجرا در نیامده و بسیاری از همراهان مشاورین امین گرجستان که بارها ابراز نگرانی می کردند ، در حال دریافت اقامت گرجستان از طریق ملک هستند .

برای اطلاعات بیشتر به صفحه اقامت گرجستان از طریق خرید ملک مراجعه کنید .

اقامت گرجستان از طریق کارمندی – کاریابی در گرجستان

اقامت کارمندی در کشور گرجستان با کمترین میزان ریجکتی توسط مشاورین امین گرجستان در امور کاریابی قابل انجام و دستیابی است و فرد می تواند به عنوان کارمند یک شرکت معتبر و باسابقه در کشور گرجستان مشغول به کار شود و ماهیانه مالیات مربوطه به دولت گرجستان پرداخت شود .تا در سال بعد تمدید انجام شود و گاهی از طریق اقامت کارمندی پس از یکسال اقامت 5 ساله دریافت شده است .
اقامت کارمندی امروزه یکی از بهترین روش های دریافت اقامت گرجستان است .

مدت زمان لازم برای دریافت اقامت کارمندی یک تا دو ماه است ،
باید بدانیم که در این روش حضور فرد در گرجستان الزامی است و چنانچه از حد استاندارد مورد نظر کشور گرجستان این حضور کمتر باشد .در تمدید اقامت با مشکل مواجه خواهد شد ،و در این مواقع مسئول چنین پیش آمدی فقط خود فرد می باشد .

برای اطلاعات بیشتر به صفحه اقامت گرجستان از کار مراجعه کنید .

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

یک روش ایده آل برای سرمایه گذاری ، اگر می توانید مبلغ 300 هزار لاری در بخش هایی که اتاق اقتصادی گرجستان برای شما مشخص می کند سرمایه گذاری کنید . این روش بسیار مناسب است که با همراهی وکلا مجرب گرجی در مجموعه مشاورین امین گرجستان در کمترین زمان به دریافت اقامت گرجستان خواهد انجامید و پس آن دریافت پاسپورت این کشور .

برای اطلاعات بیشتر به صفحه اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری مراجعه کنید .

اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت به تنهایی حق دریافت اقامت را به شخص نمی دهد . با ثبت شرکت و فعالیت در گرجستان شما می توانید پس از 5 سال به اقامت دائم گرجستان دست یابید و همچنین در نظر داشته باشید فعال بودن شرکت در این پروسه به مدت 5 سال برای کسب اقامت دائم گرجستان الزامی می باشد.

تاکید می شود که این روزها شمار شرکت های صوری ثبت شده در گرجستان زیاد شده و بنابراین فقط با ثبت شرکت نخواهید توانست اقامت بگیرید و باید مراحل زیر جهت دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت طی شود .

راه اندازی شرکت ، داشتن حسابدار گرجی ، داشتن حساب بانکی برای شرکت ، حساب شخصی بانکی ، دستگاه آپارات و یک کارمند گرجی که بعد از سه ماه می توان درخواست اقامت داد و اقامت گرجستان را دریافت کرد و هرگز پرداخت مالیات ها نباید فراموش شود .

برای اطلاعات بیشتر به صفحه اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت مراجعه کنید .

دریافت کارت اقامت گرجستان

کارت اقامت موقت گرجستان

پس از دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت ، کاری ، و خرید ملک و ازدواج کارت اقامت گرجستان دریافت خواهد شد.

کارت اقامت دائم گرجستان

اجازه حضور دایم فرد در گرجستان امکان پذیر است و در صورت رعایت قوانین این کشور بصورت دائم اجازه زندگی در گرجستان را می دهد .

پاسپورت شهروندی گرجستان

شرایط دریافت پاسپورت گرجستان

  • آشنایی فرد به زبان گرجی برای دریافت پاسپورت : باید خواندن و نوشتن را کامل بداند و با افسر گذرنامه مصاحبه داشته باشد .
  • سه سال حضور مستمر در خاک گرجستان جهت دریافت پاسپورت
  • آشنایی به تاریخ و جغرافیای کشور گرجستان
  • تایید فرد توسط دو نفر که کارمند در گرجستان باشند

در تمامی مراحل می توانید از همراهی مشاورین امین گرجستان اطمینان داشته باشید .

هزینه های اقامت گرجستان

هزینه اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت   250 دلار

هزینه اقامت از طریق کاریابی و کارمندی    2000 دلار

هزینه اقامت از طریق خرید ملک     رایگان

 

نکته بسیار مهم :

بهترین روش کسب اقامت گرجستان از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری مستقیم می باشد.

برای اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با مبامین کلیک کنید  مراجعه کنید .

 

ازدواج بین المللی در گرجستان
قالب وردپرس فروشگاهی
تماس مستقیم واتساپی
ارسال از واتساپ