قالب وردپرس فروشگاهی
خانه / گرجستان / تجربه ریمونت در گرجستان – خانم صدوقی
ثبت ازدواج در گرجستان

تجربه ریمونت در گرجستان – خانم صدوقی

تجربه ریمونت در گرجستان – خانم صدوقی، در این مقاله آنچه میخوانید، تجربه شخصی خانم صدوقی مالک آپارتمان 95 متری در منطقه واکه – خیابان چاوچاوادزه در تفلیس گرجستان و پروسه خرید ملک (آپارتمان) و ریمونت است .

تجربه ریمونت در گرجستان - خانم صدوقی

تجربه ریمونت در گرجستان – خانم صدوقی

بسیاری از کسانی که قصد خرید خانه در گرجستان و ریمونت ملک (آپارتمان) خود را دارند، اطلاعاتی بسیار جسته و گریخته از تفلیس و امور مربوط به ساخت و ساز در این کشور دارند و در واقع انگیزه آنها برای تمایل به خرید ملک و اخذ اقامت گرجستان  صرفا داشتن شرایط زندگی بهتر در مقایسه با ایران است.

برای کمک به افرادی که به هر دلیلی به دنبال خرید ملک(آپارتمان) و ریمونت(باز سازی و نوسازی) آن در گرجستان هستند تجربه شخصی خودم را بیان می کنم و امیدوارم کمکی به تصمیم گیری های هموطنان عزیز ایرانی باشد .

  • تجربه ریمونت در گرجستان – خانم صدوقی؛

بعد از چند بار سفر کوتاه مدت به تفلیس و جستجو و بررسی و تحقیق زیاد در ارتباط با شرکت های ساختمانی گرجستان با شرکت ماتریکس آشنا شدیم .
در حالی که من و همسرم در حال تحقیق و جستجو برای پیدا کردن یک شرکت معتبر ساختمانی در تفلیس بودیم ، پسرم در ایران از طریق کانال ها و سایت ها به دنبال ارائه پیشنهاد برای ما بود .

روزی که ما قرارداد با گروه ماتریکس امضا کردیم در حالی که هنوز نام شرکت را درست نمی دانستیم و به دلیل برخورد عالی و همراهی صادقانه خانم مهندس با ایشان قرار داد بستیم ، پسرم تماس گرفت و گفت من در اینترنت شرکت ماتریکس رو پیدا کردم و به نظر میاد تجربه دار، کاربلد و متعهد باشند، و وقتی ما به سربرگ قرار داد نگاهی انداختیم ، قرار داد ما هم با گروه ماتریکس بود و این اتفاق را به عنوان یک نشانه خوب در نظر گرفتیم و با امید به خدا هم اکنون که این متن را می نویسم خرید ملک مان(آپارتمان) را با رضایت خاطر انجام دادیم و ریمونت (باز سازی و نوسازی)هم انجام شده است .

ما با همراهی خانم مهندس چند روز تور خرید ملک در گرجستان داشتیم و با مشورت ایشان ملک(آپارتمان) بلک(سیاه) را خریداری و به سلیقه خودمان و با پیشنهاد های مهندسی ایشان تکمیل و ریمونت(باز سازی و نوسازی) کردیم.

از این فرصت استفاده می کنم و کمال قدر دانی و تشکر را از ایشان و گروه متعهد و کاربلدشان دارم .

ریمونت در تفلیس گرجستان

تجربه ریمونت در گرجستان – خانم صدوقی

ازدواج بین المللی در گرجستان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

قالب وردپرس فروشگاهی
تماس مستقیم واتساپی
ارسال از واتساپ